Tag Archives: Ruzhdi Llata

Lamtumirë Ruzhdi Lata kryetar i komunës së Dibrës!

Nga Keze Kozeta Zylo Dritë ju pastë shpirti! Ngushëllime Dibrës dhe familjes së Tij! Sot është ndare nga jeta Kryetari i Dibrës nën shtetin e Maqedonisë z.Ruzhdi Lata.  Me keqardhje dhe trishtim e morëm këtë lajm për