Tag Archives: Rusia 2018

RUSIA DHE SERBIA HUMBËN LUFTËN KUNDËR KATËR FUTBOLLISTËVE SHQIPTARË

Nga Frank Shkreli   Nuk ishte kjo thjesht vetëm një ndeshje sportive midis Zvicrës — në skuadrën e të cilës luajnë 4 shqiptarë: Xherdan Shaqiri, Granit Xhaka, Valon Behrami dhe Blerim Xhemaili — dhe Serbisë, në Kaliningrad