Tag Archives: DON EJËL KOVAÇI

60 VJET NGA VRASJA E SHEMTUEME E DON EJLLIT…

Nga Fritz Radovani   KUR FLITET PER KLERIN KATOLIK TRUNI I AGJENTAVE  T’SIGURIMIT FANTAZON E SHPIF N’SHKALLAT SIPERORE 600 FAQE PROCES…Të gjitha “legjendat apo përrallat” që janë shkrue dhe vazhdojnë me u shkrue edhe sot nga komunistët